PRESSKOTERM

 

ul Wyspiańskiego 5
98-220 Zduńska Wola


NIP 829-150-33-64
REGON 101152252

 

Fax: +48 043 825-32-89
Phone: +48 724-308-008

e-mail: presskoterm@wp.pl

 

DOŁĄCZ DO RZETELNYCH FIRM

Naprawa

 

 

Naprawa sprężarek ma ścisłych związek z ich rodzajem.

 

Niewiele firm posiada odpowiednią wiedzę i zaplecze technologiczne aby zajmować się serwisowaniem i usuwaniem usterek urządzeń ze wszystkich wymienionych grup.

 

Naprawa sprężarek powietrza


Usuwanie awarii w sprężarkach powietrza wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. W firmie Presskoterm ze Zduńskiej Woli w województwie łódzkim pracownicy naprawiają wiele rodzajów sprężarek mających zastosowanie w przemyśle i służą pomocą swoim klientom.

 

Najczęściej pojawiającymi się usterkami są te związane z wyciekami wynikającymi ze zużycia elementów, przegrzania układów chłodzenia oraz z uszkodzenia układów sterowania lub użyciem nieodpowiednich materiałów czy też niewłaściwych środków smarnych.

 

Oprócz wymiany uszkodzonych elementów ważny jest również prewencyjny serwis. W sprężarkach powietrza należy regularnie wymieniać i kontrolować stan oleju, filtrów, tulei, łożysk i wałów. W firmie Presskoterm istnieje także możliwość wykonania remontów i regeneracji elementów sprężających oraz silników napędowych, zregenerowania całego urządzenia i znajdujących się w nim części.

 

Firma Presskoterm poza usługami serwisowymi zajmuje się również sprzedażą i wynajmem sprężarek powietrza, osuszaczy i urządzeń oraz filtracji do uzdatniania sprężonego powietrza a także serwisem sprzedażą i wynajmem pomp próżni oraz niskociśnieniowych dmuchaw.

PRESSKOTERM Łukasz Skotowski

 

Na rynku firma PRESSKOTERM Łukasz Skotowski pojawiła się w drugiej połowie roku 2011 . Swoją działalnością obejmuje całą Polskę oraz państwa ościenne.

 

Aktywne działanie firmy PRESSKOTERM Łukasz Skotowski w środowisku rynkowym umożliwiło rozwój oferty produktowej, a przeszło 20-letnie doświadczenie w branży przemysłowej zaowocowało zaufaniem i pozytywnym nastawieniem klientów do firmy oraz oferowanych produktów i usług.


Czym jest sprężarka powietrza I jak wygląda naprawa tych urządzeń?


Sprężarki powietrza mają bardzo rozległe zastosowanie w wielu branżach przemysłu, a nawet w gospodarstwach domowych. Jak każde urządzenie mechaniczne mogą ulec awarii, a znajdujące się w nich elementy mechaniczne wymagają prac serwisowych napraw lub wymian. Usunięcie usterki w sprężarce najlepiej jest powierzyć doświadczonej firmie serwisowej.


Sprężarka powietrza to urządzenie służące do podwyższania ciśnienia gazu lub wymuszenia jego przepływu. Stosuje się ją tam, gdzie jest potrzeba: zwiększenia gęstości gazu, podwyższenia temperatury gazu i wywołania zmiany temperatury gazu. Sprężarki powietrza mają różnorodne zastosowanie. Używa się ich w przemyśle jako maszyna napędzająca różnego rodzaju narzędzia pneumatyczne oraz elementy automatyki przemysłowej, w transporcie materiałów sypkich jak i w lakiernictwie a także w systemach odpylania. Składają się z wielu części, które mogą ulec awarii, aby ich uniknąć, sprężarki należy regularnie serwisować, a uszkodzone elementy wymieniać lub poddać procesowi regeneracji. 

 

Jakie są rodzaje sprężarek?


Sprężarki można podzielić na kilka grup. Są one związane z czynnikami charakterystycznymi dla tych urządzeń. Sprężarki powietrza dzieli się ze względu na:
 

  • stosunek sprężania: wentylatory, dmuchawy i kompresory;

  • budowę: wyporowe (tłokowe, śrubowe, łopatkowe), przepływowe (promieniowe, osiowe), chemiczne (termiczne);

  • rodzaj sprężanego czynnika: maszyny sprężające powietrzne i maszyny sprężające gazowe;

  • klasę czystości sprężonego czynnika: sprężarki olejowe stosowane ogólnie (sprężany czynnik ma kontakt z olejem podczas cyklu sprężania) oraz sprężarki bezolejowe do zastosowań specjalnych głównie stosowane  w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, biotechnologicznym, technologiach elektronicznych & HI-TECH oraz powietrzu medycznym (sprężany czynnik nie ma kontaktu z olejem lub środkami smarnymi)

  • liczbę stopni: jednostopniowe, wielostopniowe;

  • mobilność: stacjonarna, mobilna.

Doświadczenie

 Doświadczenie w branży

Oszczędność

 Przewidywalne koszty

Solidność

Punktualnie zrealizowana usługa

Z A P Y T A J    O    O F E R T Ę